Hakkımızda

Etimesgut perde yıkama hakkımızda konusunda alanının lideri bir konumdadır. Uzun süredir müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam eder. Bu nedenle de her geçen gün daha da büyüyen bir firma olarak müşterilerine sunduğu hizmete devam eder.

Perde yıkama konusunda insanlara en doğru hizmet firmamız aracılığı ile sağlanır. Perdelerin yıkanma esnasında zarar görmemesi ve ilk günkü şekilde temiz olması için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız son derece teknolojik cihazlar ile size hizmet sağlar. Ayrıca kullanılan temizlik malzemeleri de oldukça etkilidir. Bu sayede perdeleriniz hiçbir zarar görmeden derinlemesine bir temizlik olanağına da sahip olur. Tüm bu işlemler için firmamızdan yardım istemeniz yeterlidir. Bu sayede perdelerinizin en iyi temizliğe ulaşmasını sağlarken; bir diğer taraftan da tekrar geç kirlenen perdelere de sahip olabilirsiniz.

Misyonumuz

Firmamızın temel misyonu müşteri memnuniyetini % 100 sağlamaktır. Ayrıca kullanılan tüm ürünlerde doğaya zarar vermeyen malzeme kullanmayı tercih eder. Doğaya saygılı bir firma olarak perdelerinizi en iyi temizliğe ulaştırırız.

İnsanların perde temizliğine daha çok önem vermeleri konusunda firmamız farkındalık oluşturmak ister. Çünkü temiz olmayan bir perde görüntüsü evin de sağlıksız bir hal almasına neden olur. Bu nedenle son derece temizlenmiş perdelere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Vizyonumuz

Firmamız teknolojiyi de perde temizliği alanına giydirmiştir. Bu sayede oldukça yenilikçi ve teknolojik bir vizyona sahiptir. İnsanların her durumda en iyi hizmete ulaşması için yüksek kaliteli ürün kullanımı firmamızda mevcuttur.

Mükemmel hizmet vizyonu ile hareket eden firmamız; müşteri memnuniyetine de bu sayede ulaşmayı başarmıştır. İhtiyaç duyduğunuz her an kolay bir şekilde firmamıza ulaşabilirsiniz. Böylece aradığınız temizliğe de ulaşabilirsiniz.

Firmamıza Ulaşım

Uzun süre devam eden temiz perdelere ulaşmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Perde yıkama lideri olan firmamız 7 gün 24 saat size hizmet sağlar. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Randevu usulü ile faaliyet gösteren firmamız sizin belirlediğiniz saatler aralığında perdelerinizi alarak; onları gerçek temizlik ile buluşturur.