Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama firmamızın en iddialı olduğu hizmet türlerinden biridir.Stor perdeler son yıllarda evlerde en çok tercih edilen perde türlerinin başında gelmektedir. Özellikle estetik görünümü, farklı tarzı ve evlere kattığı modern hava dolayısıyla en çok tercih edilen perde türü olmuştur. Hal böyle olunca bu perde türünün yıkanma hizmetlerinde de oldukça yüksek oranda bir atış gözlemlenmiştir.

Etimesgut stor perde yıkama hizmeti ise oldukça zor ve çok fazla emek gerektiren bir hizmettir. Bu perde modeli için Doğru temizleme yöntemleri uygulanmadığında ise yıkama perdeler telafisi zor bir şekilde zarar görebilmektedir. Periyodik yıkanma işlemi yapılmadığında ise hoş olmayan görüntülere sebep olabilmektedir. Özellikle bu perde türünün monte yapısından dolayı hem sökülmesi, hem yıkanması hem de tekrar monte edilmesi için gerçek anlamda profesyonel kişilere gerek vardır. Firmamız tüm bu hizmetleri en imce ayrıntısına kadar kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

rofesyonel Stor Perde Yıkama

Profesyonel Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetlerinde organizasyon oldukça önemlidir. Çünkü bu tür perdelerde yapılacak en ufak karışıklıklar daha sonra çözülmesi oldukça uzun süren sorunlara yol açabilmektedir. Bazı kişiler stor perdelerini kendileri söküp temizleyip tekrar takmak istemektedirler.

Oysa bu insanlar oldukça büyük bir yanlış yapmaktadırlar. Çünkü stor perdelerin sökülmesi basit gibi görünse de yapılacak yanlış bir işlem mekanizmanın bozulmasına ve stor perdenin işlevini kaybetmesine sebep olacaktır. Bundan dolayı stor perdeler ile ilgili tüm temizlik işlemleri için profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. Firmamız stor perdelerle ilgili tüm temizlik işlemlerinde sizlerin hizmetindedir.

Stor Perde Temizliği

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin kullanım avantajları ise şu şekildedir; Bu tür perdeleri çıkarma ya da takma işlemleri diğer perde türlerine göre daha kolaydır. Üzerinde çok fazla kir barındırmamaktadır.  Evlerdeki ve iş yerlerindeki mobilyalar bu perde sayesinde güneşin olumsuz etkisinde korunmaktadır. Yüzlerce farklı renk ve modelini çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Stor perdenin kullanılması ve de kullanılmasını sağlayan sistemler basit bir şekilde çalışmaktadır. Perdenin zinciri sayesinde istediğiniz boyutta perdelerinizi çekme şansınız bulunmaktadır. Bu perdeler oldukça uzun süre kullanılabilinir. Hatta küçük bakımlarla çok uzun süre kullanabilirsiniz.

Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama Hizmetleri

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu zamana kadar zebra perde yıkama firmamız her zaman en güvenilir firma olmayı başarmıştır.

Zebra Perde Yıkama Hizmetleri

Zebra perdeler son zamanlarda pek çok evde bulunan perdeler arasında yer almaktadır. çok şık bir görüntüye sahip olan zebra perdelerin özelliklerinden dolayı yıkanması biraz daha zor ve zaman isteyen zahmetli bir iştir. Özellikle çalışan kesim için bu tür perdelerin yıkanması daha da zor bir hal almaktadır. Bu neden ile yapılması gereken en doğru karar tecrübeli kişilerin yardımını almak olacaktır. Firmamız bu konuda kesinlikle en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Zebra perde yıkama hizmetlerini en doğru şekilde sizlere sunan firmamız özel eğitim almış tecrübeli kişiler ile çalışmaktadır. Ayrıca zebra perde yıkama hizmetlerinin en kaliteli olarak vermek için en son sistem teknoloji ürünü olan makinelerin yardımı alınmaktadır. Yapmanız gereken hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

zebra perde yıkama hizmetleri

Zebra Perde Yıkama İşlemleri

Zebra perdelerin en büyük özelliği çift taraflı olmasıdır. Bu sayede hem çok daha şık görünmektedir hem de güneşlik ve tül perde işlemi göstermektedir. Zebra perdeler şık görüntüsü nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Ancak bu tür perdeleri çok fazla kullanılmasından dolayı çok çabuk kirlenirler. Bu kirler zaman içinde perdenin renklerinin daha da cansız görünmesine neden olmaktadır. Sizlerin talep etmesi üzerine ekibimiz adresinize gelir ve zebra perdelerinizi mekanizmaya zarar vermeden çıkarırlar. Ardından perdeler fabrikamıza getirilir ve özelliklerine uygun bir şekilde yıkama yöntemleri seçilir. Zebra perde yıkama işlemleri için kesinlikle anti bakteriyel özel deterjanlar kullanılmaktadır. Lekeleri önceden tespit edilir ve üzerlerine leke çıkarıcı uygulanır. Böylece lekeler yumuşar ve çok daha kolay çıkacaktır. Ardından zebra perde yıkama işlemleri için çok daha uygun olan makineler seçilmektedir. Kurulama işlemleri sonrasında perdeleriniz ilk günkü canlılığına kavuşur ve sizlere güler yüzlü ekibimiz tarafından ter temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Sizlerin memnun kalması bizim için her şeyden daha da önemlidir.

Perde Yıkama

perde yıkama

Kurulduğu günden bu zamana kadar perde yıkama firmamız olarak her türlü perdelerin yıkanmasında en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir.

Perde Yıkama Hizmetleri

Perdeler her evin en önemli eşyalarından biridir. Genel olarak perdeler dışarıyı içeriden ayıran özelliği bulunan bir ev eşyasıdır. Perdeler dışarıyı ayıran özelliği nedeni ile çok fazla ve çok çabuk kirlenmektedir. Çünkü dışarıda bulunan bütün tozları içinde barındırmaktadır ve zaman içinde bu tozlar daha da çok derinlere inmektedir. Evinizde kullanılmış olduğunuz perdelerin hiçbir zarar görmeden yıkanması için uzman kişilerin yardımını almak en doğru karar olacaktır. Firmamız en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde sizlere en kısa süre içinde sunmaktadır. Perde yıkama en kaliteli şekilde almak için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmektir. Sizlerin talep etmesi üzerine profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz ihtiyacınız olduğu anda adresinize gelir ve perdelerinizin yıkanması için fabrikamıza getirilir. Perdeleriniz kesinlikle en son sistem teknoloji ürünü olan makineler yıkama hizmetleri verilmektedir.

perde yıkama hizmetleri

Perde Yıkama İşlemleri

Perdelerinizin en kaliteli ve güven içinde yıkanmasını istiyorsanız en doğru adres perde yıkama firmamızdır. Yıkanması için firmamıza teslim etmiş olduğunuz perdeleriniz ilk olarak tüm özelliklerine ve türlerine göre ayrılır. Ardından yıkama odalarına alınır ve özelliğine göre en uygun yıkama yöntemi seçilir. Üzerinde bulunan lekelerin tespiti için kontrol edilir. Şayet leke varsa lekelerin üzerine leke çıkarıcı uygulanmaktadır. Bu sayede lekelerin daha çabuk çıkmasına yardımcı olacaktır. Perdeler türüne göre sağlığa kesinlikle hiçbir zararı olmayan anti bakteriyel özel bitki özlü temizlik ürünleri ile yıkanır.  İşlemleri en uygun sırayla yapılası çok önemli bir noktadır. Yıkanan perdeler iyice durulandıktan sonra kurulama işlemleri yapılır. Daha sonra perdelerin son kontrolleri yapılmaktadır. Eğer tam olarak istenilen temizlik olmamış ise perde yıkama işlemleri tekrar yapılmaktadır. Perde yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra perdeleriniz ilk günkü görünümünü alacak ve ter temiz olarak güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmektedir. Firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması çok önemlidir.

Tül Perde Yıkama