Fiyatlarımız

Sektöründe bulunan perde yıkama hizmetleri veren firmalar arasında firmamız her zaman en uygun perde temizleme fiyatları sunmaktadır.

Perde Yıkama Hizmetleri

Perdeler her evde ya da iş yerinde bulunan çok önemli eşyaların en başında yer almaktadır. En büyük özelliği de dışarı ile içeri arasında bir çizgi olarak ayrılması ve dışarıdan içerinin görünmesini engellemektir. Ancak çok severek ve beğenerek aldığınız perdeleriniz zaman içinde çevrede bulunan tüm kirleri ya da tozları üzerinde toplamaktadır. Daha sonra bu kirler perdelerin daha da içine geçer ve sağlıksız ortamların oluşmasının yanı sıra hiç hoş olmayan bir görüntüye sahip olur. Hem sağlıklı hijyenik yaşam alanları hem de şıklığından bir şeyler kaybetmemesi için yıkanması çok önemlidir. Bu konuda kesinlikle uzman kişilerden yardım almalısınız. Firmamız perde yıkama hizmetleri konusunda son derece kaliteli ve güvenli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir.

Perde Yıkama İşlemleri

Firmamız her türlü özelliğe sahip olan perdeleriniz en kaliteli yıkama işlemleri ile yıkamaktadır. Sizlerin talep etmesi üzerine deneyimli ekibimiz adresinize gelir ve perdelerinizi fabrikamıza getirir. Burada perdeleriniz türlerine ve özelliklerine göre ayrılarak en uygun yıkama yöntemleri seçilir. Yıkama işlemleri sırasında kesinlikle sağlığa zarar veren hiçbir ürün kullanılmaz. Aksine anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ve en son sistem teknoloji ürünü makineler ile yıkama işlemleri gerçekleşmektedir. Yıkama işlemleri biten perdeleriniz kendi özelliklerine kurulama işlemleri yapılır ve ter temiz olması için son kontrolleri yapılır. Temiz olmayan perdelere tekrar yıkama işlemleri uygulanır. Daha sonra ter temiz olan perdeleriniz adresinize teslim edilir.

Perde Yıkama Fiyatları

Stor Perde Yıkama 4,00
Zebra Perde Yıkama 4,00
Tül Perde Yıkama 4,00
Kadife Perde Yıkama 7,00
Fon Perde Yıkama 6,00

En Uygun Yıkama Fiyatları

Firmamız perdeleriniz en kaliteli ve en güvenli şekilde yıkamaktadır. Her türlü perdeleriniz firmamız tarafından ter temiz ve en uygun fiyatlar ile yapmaktadır. Perde yıkama işlemleri için fiyatlar genel olarak perdelerin özelliklerine göre uygulanmaktadır. Fiyatlar metre kare hesabı üzerinden seçilmektedir. Stor perde, zebra perde, tül perde, fon perde, ip perde, jaluzi perde, kruvaze perdelerin hepsinin fiyatları kendi içinde özelliklerine ve zorluklarına gör değişmektedir.