Perde Yıkama

Kurulduğu günden bu zamana kadar perde yıkama firmamız olarak her türlü perdelerin yıkanmasında en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir.

Perde Yıkama Hizmetleri

Perdeler her evin en önemli eşyalarından biridir. Genel olarak perdeler dışarıyı içeriden ayıran özelliği bulunan bir ev eşyasıdır. Perdeler dışarıyı ayıran özelliği nedeni ile çok fazla ve çok çabuk kirlenmektedir. Çünkü dışarıda bulunan bütün tozları içinde barındırmaktadır ve zaman içinde bu tozlar daha da çok derinlere inmektedir. Evinizde kullanılmış olduğunuz perdelerin hiçbir zarar görmeden yıkanması için uzman kişilerin yardımını almak en doğru karar olacaktır. Firmamız en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde sizlere en kısa süre içinde sunmaktadır. Perde yıkama en kaliteli şekilde almak için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmektir. Sizlerin talep etmesi üzerine profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz ihtiyacınız olduğu anda adresinize gelir ve perdelerinizin yıkanması için fabrikamıza getirilir. Perdeleriniz kesinlikle en son sistem teknoloji ürünü olan makineler yıkama hizmetleri verilmektedir.

perde yıkama hizmetleri

Perde Yıkama İşlemleri

Perdelerinizin en kaliteli ve güven içinde yıkanmasını istiyorsanız en doğru adres perde yıkama firmamızdır. Yıkanması için firmamıza teslim etmiş olduğunuz perdeleriniz ilk olarak tüm özelliklerine ve türlerine göre ayrılır. Ardından yıkama odalarına alınır ve özelliğine göre en uygun yıkama yöntemi seçilir. Üzerinde bulunan lekelerin tespiti için kontrol edilir. Şayet leke varsa lekelerin üzerine leke çıkarıcı uygulanmaktadır. Bu sayede lekelerin daha çabuk çıkmasına yardımcı olacaktır. Perdeler türüne göre sağlığa kesinlikle hiçbir zararı olmayan anti bakteriyel özel bitki özlü temizlik ürünleri ile yıkanır.  İşlemleri en uygun sırayla yapılası çok önemli bir noktadır. Yıkanan perdeler iyice durulandıktan sonra kurulama işlemleri yapılır. Daha sonra perdelerin son kontrolleri yapılmaktadır. Eğer tam olarak istenilen temizlik olmamış ise perde yıkama işlemleri tekrar yapılmaktadır. Perde yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra perdeleriniz ilk günkü görünümünü alacak ve ter temiz olarak güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmektedir. Firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir